1
x
26,00 EUR
Iebūvējams gaismeklis
LED 6W 3000K 480lm
Komplektā 700mA barošanas bloks
Pieejamie gaismekļa veidi:
- 50203ATR/B/W melns


Prece pieejama pēc pasūtījuma.
Piegādes laiks 2-4 nedēļas.
| Tips | Iebūvējams |
| Spuldzes Ligzda | LED |
| Jauda | 6W |
| Gaismas spektrs | 3000K |
| UGR | - |
| CRI | 85 |
| Gaismas krišanas leņķis | 25° |
| Dimmējams | Nē |
| Elektrības pieslēgums | 700mA |
| IP reitings | IP 20 |
| Materiāls | Alumīnijs |