1
x
311,00 EUR
Galda gaismeklis
2W +4W LED, 3000K
Pieejamie gaismekļa veidi:
- 346015 balts, 470lm
- 346016 melns, 370lm

Prece pieejama pēc pasūtījuma.
Piegādes laiks 2-4 nedēļas.
| Tips | Brīvi stāvoša galda |
| Spuldzes Ligzda | SMD LED |
| Jauda | 2W +4W |
| Lumeni | 370lm vai 470lm |
| Gaismas spektrs | 3000K |
| UGR | - |
| CRI | 80 |
| Gaismas krišanas leņķis | 25° |
| Elektrības pieslēgums | 220V |
| IP reitings | IP 20 (iekštelpām) |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Ieslēgšanas/Izslēgšanas slēdzis | Jā |