1
x
201,00 EUR
Dekoratīvs iekarināms gaismeklis
70W LED, 4340lm, 3000K
P0411 zelta krāsas
P0410 melns
Prece pieejama pēc pasūtījuma.
Piegādes laiks 3-5 nedēļas.
| Tips | Iekarināms gaismeklis |
| Spuldzes Ligzda | LED |
| Jauda | 70W |
| Lumeni | 4340lm |
| Gaismas temperatūra | 3000K |
| Elektrības pieslēgums | 220V |
| IP reitings | IP 20 (iekštelpām) |
| Materiāls | metāls, akrilstikls |