1
x
837,00 EUR
Lineārs sienas gaismeklis
36W LED, 2600lm, 4000K
Dimmējams
W0266D melns
W0265D balts
Prece pieejama pēc pasūtījuma.
Piegādes laiks 3-5 nedēļas.
| Tips | Lineārs sienas gaismeklis |
| Spuldzes Ligzda | LED |
| Jauda | 36W |
| Lumeni | 2600lm |
| Gaismas temperatūra | 4000K |
| Elektrības pieslēgums | 220V |
| IP reitings | IP 44 (iekštelpām) |
| Materiāls | metāls, akrilstikls |