1
x
278,00 EUR
Dekoratīvs griestu gaismeklis
33x 1W LED, 1980lm, 3000K, DIM
C0093D varšs
C0188D zelta krāsas
C0115D hroms
Prece pieejama pēc pasūtījuma.
Piegādes laiks 3-5 nedēļas.
| Tips | Griestu gaismeklis |
| Spuldzes Ligzda | LED |
| Jauda | 33 x 1W |
| Lumeni | 1980lm |
| Gaismas temperatūra | 3000K (4000K pēc īpaša pasūtījuma) |
| Elektrības pieslēgums | 220V |
| IP reitings | IP 20 (iekštelpām) |
| Materiāls | metāls, akrilstikls |