1
x
191,00 EUR
Lineārs sienas gaismeklis
18W LED, 1400lm, 3000K
W0149 balts
Prece pieejama pēc pasūtījuma.
Piegādes laiks 3-5 nedēļas.
| Tips | Sienas gaismeklis |
| Spuldzes Ligzda | LED |
| Jauda | 18W |
| Lumeni | 1100lm |
| Gaismas temperatūra | 3000K |
| Elektrības pieslēgums | 220V |
| IP reitings | IP 20 (iekštelpām) |
| Materiāls | metāls, akrilstikls |