1
x
413,00 EUR
Iekarināma dekoratīva lampa
6W LED, 420lm, 3000K, CRI80+
W0328 melna + zelta krāsa

Prece pieejama pēc pasūtījuma.
Piegādes laiks 3-5 nedēļas.
| Apgaismojuma tips | LED |
| Spuldzes ligzda | Integrēts LED |
| Jauda | 6W |
| Lumeni | 420lm |
| Gaismas temperatūra | 3000K |
| CRI | 80+ |
| IP reitings | IP20 (iekštelpām) |
| Materiāls | alumīnijs, alabastrs, organiskais stikls |