1
x
58,00 EUR
Iebūvējams gaismeklis
LED 15W 3000K 1275lm
Komplektā 350mA barošanas bloks
Pieejamie gaismekļa veidi:
- 10115FD/W/W balts
- 10115FD/B/W melns


Prece pieejama pēc pasūtījuma.
Piegādes laiks 2-4 nedēļas.
| Tips | Iebūvējams |
| Spuldzes Ligzda | LED |
| Jauda | 15W |
| Gaismas spektrs | 3000K |
| UGR | - |
| CRI | 80 |
| Gaismas krišanas leņķis | 24° |
| Dimmējams | Nē |
| Elektrības pieslēgums | 350mA |
| IP reitings | IP 20 (iekštelpām) |
| Materiāls | Alumīnijs |