1
x
710,00 EUR
Lineāra grīdas lampa
31W LED, 2690lm, 2700K, CRI90
Dimmējams
Pieejamie veidi:
17/1505.19 matēts niķelis
17/1505.22 matēts melns
Prece pieejama pēc pasūtījuma.
Piegādes laiks 2-4 nedēļas.
| Tips | Griestu gaismeklis |
| Spudzes Ligzda | LED |
| Jauda | 31W |
| Lumeni | 2690lm |
| Gaismas temperatūra | 2700K |
| CRI | 90 |
| Dimmējams | Jā |
| Elektrības pieslēgums | 220V |
| IP reitings | IP 30 (iekštelpām) |
| Materiāls | alumīnijs, akrilstikls |